Kitaplar

Benim Zürafam Uçabilir PDF indir – PDF Kitap indir – EPUB indir – Ücretsiz e-Kitap indir

Benim Zürafam Uçabilir

Benim Zürafam Uçabilir PDF indir, Benim Zürafam Uçabilir kitabı TÜRKÇE sayfadan oluşmakta ve Kitap Kağıdı boyutundadır. Benim Zürafam Uçabilir kitabının kapağı ise 64 özelliğine sahiptir. 9786050842159 dilinde yazılmış olan Benim Zürafam Uçabilir kitabını 17.08.2022 numarasıyla kontrolünü yapabilirsiniz. Benim Zürafam Uçabilir kitabını PDF indir.

Benim Zürafam Uçabilir PDF

Herkes zürafa resmi çizebilir. Siz de çizebilirsiniz!


Moni, resim derslerini çok severdi. İlginç şekiller çizmeye ve renklerle oynamaya bayılırdı. Lakin bir gün enteresan bir şey oldu. Moni resim çizemedi.


Hem de zürafa resmini… Öğretmeni, Moni’yi hayal ettiği her zürafayı çizebileceği hususunda cesaretlendirmeye çalışsa da o ikna olmuyordu.


Lakin öğretmeninin pes etmeye niyeti yoktu. Tabii Moni’nin de… Peki Moni, zürafa resmi çizebildi mi?Hayal etmenin, kendine inanmanın, azim ve cesaretin önemini vurgulayan “Benim Zürafam Uçabilir”, kendini keşfetmek ve özgürce hayal etmek isteyen herkesi büyüleyici dünyasına ortak olmaya davet ediyor.

Benim Zürafam Uçabilir Özeti

Benim Zürafam Uçabilir Pdf Oku

Benim Zürafam Uçabilir Pdf indir

pdf indirme butonu

Yazıyı Oylamayı Unutmayalım 🙂
[Total: 0 Average: 0]

Related Articles

One Comment

  1. Merhaba, evet bu makale gerçekten çok güzel ve bloglama ile ilgili ondan çok şey öğrendim . Teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Reklam engelleyiciniz web sayfamızı kötü anlamda etkilemektedir lütfen reklam engelleyicilerinizi kapatarak giriş yapın.