Sağlık

Forx5 Zayıflama Çayı Zayıflatır Mı? | Tüm Detayları

Forx5 Zayıflama Çayı Zayıflatır Mı?

Son dönemlerde sosyal medyada ve değişik platformlarda Forx5 zayıflama çayından bahseden kişilere rastlıyorum. Oldukça yoğun bir şekilde kullanılan ve kullanan kişilerin etkili olduğunu söylediği bu çay hakkında detaylı bir inceleme yapmaya karar verdim. Gerçekten Forx5 zayıflama çayı etkili bir zayıflama yaratıyor mu yaratmıyor mu araştırdım…

Forx5 zayıflama çayının içerisinde bulunan bileşenlere baktığımızda 11 adet bitki özüne rastlıyoruz. Bu bitki özleri metabolizma hızlandırma, yağ yakma, bağırsak temizleme, tok tutma gibi özelliklere sahipler. Forx5’in içeriğindeki tüm bitkiler zayıflamaya yardımcı özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Tamamıyla bitkisel olması sebebiyle tansiyon hastaları, hamile kadınlar ve emziren anneler dışında herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründen söz ediyoruz.

Forx5 içerisinde bir araya getirilen bitkilerin en önemli özellikleri tokluk hissi yaratmaları. Bu sayede az yemenizin yanında bitkiler metabolizmanızı hızlandırarak yağların kolayca yakılmasını sağlıyor. Forx5’te içeriğinde ne olduğunu bilmediğiniz diğer zayıflama çaylarına kıyasla kullanılan tüm bitkiler açıkça belirtilmiş. Kimyasal hiçbir içerik olmaması, doğal bitkilerle oluşturulması sebebiyle sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı oluyor.

Forx5 içerisinde hangi bitkiler bulunuyor?

Forx5 zayıflama çayının içerisinde bulunan bitkilere ve bu bitkilerin nelere faydalı olduğuna bir göz atmak gerekirse;

 1. Mate bitkisi; mate başlı başına zayıflama çayı olarak kullanılan bitkilerden bir tanesidir. Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı özelliğiyle bilinmektedir.
 2. Hibiskus çiçeği; tek başına zayıflama için kullanılan bitkilerden birisi de hibiskustur. Antioksidan özellikleriyle bilinen bu bitki, idrar söktürücü özelliğiyle şişlikleri alırken, sindirim sistemini düzenler ve mideyi rahatlatır.
 3. Lohusa şerbeti; hoş bir tat vermesinin yanında lohusa şerbeti mideyi rahatlatma ve bağışıklık sistemini güçlendirme etkilerine sahiptir.
 4. Biberiye; çam kokusuna benzeyen hoş bir kokuya sahip olan biberiye bitkisi hazımsızlık, kabızlık gibi sorunları gidermesinin yanında iştahı kökünden kesme özelliğine sahiptir.
 5. Safran; içerisinde bol miktarda lif bulunan safran aynı zamanda vitamin ve mineraller açısından da çok zengindir. Bağırsak hareketlerini arttırarak sindirim sisteminin doğru bir şekilde çalışmasını sağlar.
 6. Funda; çiçekleri pembe ve mor renklerde olan funda yağ yakımını arttırarak, kilo vermeye yardımcı bir bitkidir. Böbrekler ve mesaneye faydalıdır.
 7. Ginseng; önceleri yemek olarak kullanılan bu bitki zaman içerisinde çeşitli hastalıkların tedavisi için kullanılmaya başlamıştır. Anti-aging özellikleriyle bilinen giseng aynı zamandan da metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahiptir ve sindirim sistemini düzenler.
 8. Sinameki; bağırsakları için dost ürünlerden birisi olan sinameki, bağırsak hareketlerini hızlandırır, gaz sorunlarını ortadan kaldırır, şişkinliğe iyi gelir, hazımsızlık sorunlarının ortadan kalkmasını sağlar.
 9. Keten tohumu; vitamin ve mineraller açısından zengin olan keten tohumu içerisinde bulunan diyet lifleri sayesinde zayıflamaya yardımcıdır. Sindirimi oldukça kolay hale getiren bu ürün aynı zamanda tokluk hissi yaratmaktadır. Bağırsakları düzenler ve sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlar.
 10. Sandaloz sakızı; başlı başına diyet amaçlı kullanılan, şişmanlığa karşı olarak bilinen üründür. Yağ yakımını arttırarak kilo vermeye yardımcıdır. Özellikle elma sirkesiyle kullanılarak oluşturulan kürleri kilo verme sürecini hızlandırmaktadır.
 11. Kitre; geven bitkisinden elde edilen bir tür zamktır. Vücudun direncini arttırma özelliğine sahiptir. Kilo verme aşamasında azalan enerjinin geri kazanılmasına yardımcıdır. Sütle birlikte kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Yapmış olduğum detaylı incelemeler sonucunda Forx5 çayının zayıflamaya yardımcı olan bir içeriğe sahip olduğunu tespit ettim. Tamamıyla bitkisel olan bu karışım doğru oranların karıştırılmasıyla mucizevi bir etki yaratarak kısa süre içerisinde zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Bilinen hiçbir yan etkisi bulunmayan Forx5’i güven içerisinde kullanıyorum. Etkilerini görmeye başladım bile. Size de tavsiye ederim.

Forx5 zayıflama çayı ilk önce https://www.bakimsizkadin.com/forx5-zayiflama-cayi.html adresinde yayımlanmıştır.

Yazıyı Oylamayı Unutmayalım 🙂
[Total: 0 Average: 0]

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Reklam engelleyiciniz web sayfamızı kötü anlamda etkilemektedir lütfen reklam engelleyicilerinizi kapatarak giriş yapın.